MARYNUJEMY.PL
Serwis www.marynujemy.pl został stworzony dla wszystkich, którzy lubią przygotowywać domowe przetwory. Każdy miłośnik marynowania znajdzie tu coś dla siebie, ciekawe przepisy i porady z wykorzystaniem octu Jamar. Jeśli od dawna przygotowujesz marynaty lub dopiero zaczynasz – zarejestruj się!
Na stronie www.marynujemy.pl możesz wyszukać ciekawe przepisy i porady, dodać swoje ulubione przepisy, a także wziąć udział w konkursie JAMARynuje 2014.
Rejestracji możesz dokonać w każdej chwili podając adres e-mail, imię i nazwisko oraz miejscowość z której pochodzisz. Możesz też napisać kilka zdań o sobie. Aby rejestracja przebiegła pomyślnie konieczne jest zaakceptowanie Regulaminu Serwisu i zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Dzięki rejestracji będziesz mógł/a dodawać, komentować i oceniać przepisy. A także w łatwy sposób wziąć udział w konkursie JAMARynuje 2014.
Przepis może dodawać każdy zarejestrowany użytkownik. Gdy już jest się zarejestrowanym i zalogowanym należy kliknąć „Dodaj przepis” i wprowadzić składniki i opisać sposób wykonania.
Administratorzy serwisu dbając o wysoki poziom zgłaszanych przepisów, sprawdzają każdy przed publikacją w serwisie. Takie sprawdzenie powinno zająć do dwóch dni roboczych. Jeśli administrator znajdzie błędy w przepisie poprosi Cię o naniesienie poprawek przed jego publikacją. Pamiętaj, że www.marynujemy.pl to serwis gromadzący przepisy na marynaty octowe. Przepisy niezawierające octu nie będą publikowane w serwisie
Nie możesz dodać samodzielnie porad do serwisu. Jednak jeśli znasz poradę związaną z octem której nie ma w serwisie napisz do nas przez formularz kontaktowy.
Przepisy umieszczone na www.marynujemy.pl mogą zostać opublikowane na Fanpage Marynujemy, a także w innych mediach związanych z promocją Marynujemy i firmy Jamar.
Jeśli jesteś blogerem kulinarnym możesz umieścić adres swojego bloga w sekcji „o mnie” swojego profilu. Zabronione jest natomiast wklejanie pod dodawanymi przepisami linków do źródeł zewnętrznych.
Tak. Jeśli nie dodasz zdjęcia do przepisu – administracja serwisu Marynujemy.pl wybierze ze swoje bazy zdjęć odpowiednią fotografię do Twojego przepisu.
Staramy się by nasza baza składników zawierała wszystkie produkty jakie marynujecie. Jeśli nie mogłeś/aś znaleźć odpowiedniego składnika, sprawdź jego pisownie. Jeśli wprowadzana nazwa jest poprawna – administracja serwisu dopisze składnik do listy.
Wszystkie przepisy umieszczone na www.marynujemy.pl można „lajkować”, komentować, a także udostępniać na portalu Facebook.

KONKURS JAMARYNUJE 2014
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni pasjonaci marynat, którzy mają pełną zdolność do czynności prawnych.
Pełny Regulamin konkursu dostępny jest w tutaj. Jednocześnie zaznaczamy, że zgłoszenie przepisu do konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

Konkurs trwa do 30.09.2014 r. do godz. 23:59, zgłoszenia dodane po tym terminie nie zostaną dopuszczone do konkursu. Szczegółowe terminy poszczególnych etapów opisane są w regulaminie konkursu.

Nie ograniczamy liczby dodawanych przepisów. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tyle przepisów ile chce pod jednym warunkiem – nie mogą się one powtarzać. 

Tak. Dowód zakupu towaru w ramach konkursu może zostać sprawdzany przez Biuro Obsługi Konkursu przed wydaniem nagrody.

W konkursie mogą znaleźć się tylko przepisy na marynaty z wykorzystaniem octu.

Tak przepis do konkursu można zgłosić za pośrednictwem formularza na www.marynujemy.pl bądź wysłać listownie na adres Organizatora – Umbrella Marketing Group ul. Nowoursynowska 105 B, 02-797 Warszawa.

Przepisy wysłane drogą listowną także będą dopisywane do naszej bazy przepisów Marynujemy.

Dla pierwszych 500 osób, które zgłoszą się w konkursie przygotowaliśmy zestawy do ozdabiania marynat. Oprócz tego 20 osób które zdobędzie wyróżnienie miesiąca otrzyma garnek do wekowania marki Severin o wartości 283 zł brutto. Osoby, które dostaną się do ostatniego etapu konkursu mają szansę na wygranie nagrody głównej w wysokości 10 000 zł a także jednego z dwóch wyróżnień w wysokości 2 000 zł.

Podatek od nagrody odprowadza Organizator konkursu.

Zwycięzcy będą wybierani poprzez głosowanie internautów jak również przez Jury.

Głosowanie internautów odbywać się będzie na profilu Marynujemy na portalu Facebook.com. Terminy głosowań:

a)      6 czerwca 2014 roku
b)      7 lipca 2014 roku
c)      7 sierpnia 2014 roku
d)     5 września 2014 roku
e)      8 października 2014 roku

Organizator dopuszcza promowanie swojego przepisu i zachęcanie do głosowania. Nie uznaje jednak łamania zasad takich jak: kupowanie głosów oraz wielokrotne głosowanie na jeden przepis.

Słoiki z marynatami wyróżnionymi w Etapach I-V zostają zakwalifikowane do VI Etapu konkursu i muszą zostać przysłane w nieprzekraczalnym terminie 31 października 2014 roku na adres Organizatora. 

Nagrody dla pierwszych 500 osób, Organizator wyśle pocztą na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.
Garnki do wekowania dla 20 wyróżnionych osób Organizator wyślę za pomocą firmy kurierskiej na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.
Nagroda główna i 2 wyróżnienia konkursu zostaną wręczone osobiście w siedzibie firmy Jamar w ustalonym z laureatami terminie. 

Nagrody nie podlegają wymianie, nie można prawa do nagrody zrzec się na rzecz osoby trzeciej.

Ogłoszenie wyników miesiąca odbędzie się :
a) Do Etapu I: 18 czerwca 2014 roku
b) Do Etapu II: 17 lipca 2014 roku
c) Do Etapu III: 20 sierpnia 2014 roku
d) Do Etapu IV: 17 września 2014 roku
e) Do Etapu V: 20 października 2014 roku

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się po posiedzeniu Jury i degustacji wszystkich marynat – najpóźniej 12 listopada 2014 roku.

Tak. Do konkursu mogą zgłosić się osoby biorące udział w zeszłorocznej edycji konkursu.
Także te, które w poprzedniej edycji zostały laureatami.

Jeśli marynata nie dotrze do Organizatora w wyznaczonym terminie, zostaje zdyskwalifikowana z VI Etapu konkursu.